Sponsorlarımız

Trio-Hanse

Türkiye’nin lider yatçılık firması Trio Deniz, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ve sektörün en iyi hizmetini sunma iddiasıyla faaliyet gösteriyor. Her biri alanında uzman deniz sevdalısı 70’i aşkın tecrübeli profesyonelden oluşan kadrosuyla sektörünün Türkiye’deki en yetkin ekibini bir araya getiriyor. Sanlorenzo, Bluegame, Prestige, Jeanneau, Sacs, Ryck Yachts, Hanse, Moody ve Excess gibi kendi segmentlerinde standartları belirleyen ikonik dünya markalarını temsil ediyor. Hâlihazırda merkez ofisinin de bulunduğu İstanbul’da 2005 yılında kurulan Trio Deniz, birinci sınıfı hizmetlerini, Bodrum ve Göcek ofisleriyle yatçılığın merkezi konumundaki güney kıyılarına da ulaştırıyor.


www.triodeniz.com

www.hanseyachtsag.com

Cennete açılan kapı ‘’Gökova Ören Marina’’

Akdeniz'in en güzel kıyılarına sahip olan ülkemizin güneybatı köşesinde, Türkiye'nin en güzel ve en ünlü kıyılarından, Gökova Körfezi girişinde yer alan Gökova Ören Marina,Akdeniz'in değerli bir incisi olarak hizmet vermektedir. Gökova Ören Marina'nın Milas-Bodrum Havalimanı'na uzaklığı sadece 57 kilometredir ve 30-45 dakikada ulaşılabilmektedir. İkinci alternatif Dalaman Havalimanı 117 kilometre mesafededir. Ayrıca; süpermarket, akaryakıt istasyonu, atık alım istasyonu, çamaşırhane, restoran, ve bar Gökova Ören Marina'da yer alan ticari ünitelerimizden sadece birkaçıdır. Ponton ve yanaşma rıhtımı üzerinde elektrik-su servis pedastalları ve uydu-kablolu tv hizmetleri sunulmaktadır. Gökova Ören Marina; Çökertme, Akbük, Karacasöğüt, İngiliz Limanı, Yedi Adalar ve Çatı Koyu gibi popüler koylara 6-14 mil mesafededir.


www.gokovaorenmarina.com.tr

Power App

Power Group radyo ve televizyonlarının bir arada bulunduğu uygulama PowerApp’de her tada her zevke göre müzik var. Yayın akışları, listeler, şarkı sözleri, podcastler, dilediğin radyo ile uyandırılma, şarkı paylaşma, karasal yayını bulunan Power Fm, PowerTürk Fm, Power Pop’un yanı sıra 15 web radyo, Power Tv, PowerTürk Tv ve değişik tarzda web Tv’ler ile Power Dünyası her an yanınızda! Üniversite radyoları, kafelerden, beachlerden, restoranlardan %100 canlı yayınlar, dünya radyolarının %100 canlı yayınları sadece PowerApp'de. PowerApp, CarPlay ile Apple CarPlay aracınızda yanınızda. Zamanlayıcı ayarlayarak sevdiğiniz radyoyu ayarlarsınız çalarken belirlediğiniz süre sonunda uygulama otomatik olarak alarm hizmeti sunuyor. Dj Set ve podcast arşivinden kendi çalma listeleriniz oluşturup arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Zengin podcast arşivi ile birbirinden farklı konularda onlarca podcast PowerApp’de. Power Radar özelliği ile takip ettiğiniz Dj ya da podcast programları radarınıza ekleyip yeni yüklendiğinde haberiniz olabiliyor. Dünyanın en benzersiz mesajları Power Moji'de. Günaydın demenin, seni seviyorum, özledim, merhaba demenin, motivasyonun en şahane yolu Power Moji'de. Power Moji ile müzikli mesajını sevdiklerine yolla eğlen! Power App'de moduna göre müzik seni bekliyor. Sadece yabancı müziklerden oluşan setleri dinlemek istiyorsanız International Mood tam size göre. Mix Mood’da hem yabancı hem Türkçe müziklerden oluşan setler bulunuyor. Dilersen sadece Türkçe setlerden oluşan müzikleri de Türkçe Mood bölümünde bulabilirsin. Dilediğin tarzda Dj setleri dinner Mood, Happy Hour ve Party Mood bölümlerinde bulabilirsin Ücretsiz üye olarak mobilde PowerApp, webde powerapp.com.tr’den sahip olabileceğiniz onlarca özellikli uygulamamızda her ay birbirinden değişik hediyeler kazanma şansı var! PowerApp’i App Store’dan, Google Play’den, Huawei App Galery’den indirebilirsiniz. Power App’e ayrıca Apple TV, Android Auto, Smart Tv LG Smart TV, Sonos ve Amazon Alexa’dan ulaşabilirsiniz.


www.powerapp.com.tr

Aqua Prime

“Denizler kadar suyunuz olsun” diyerek 2004 yılında Bodrum-Turgutreis’te 12 farklı model CE sertifikalı AquaPrime su yapıcılarını üreterek, Türkiye’nin her noktasına ulaştık ve altı farklı ülkeye ihracat yapmayı başardık. İtalya, Fransa, İspanya, Hırvatistan, İngiltere, Montenegro, Yunanistan, Kore, Çin, Dubai, Katar ve Türkiye’nin çeşitli illerinde toplam 23 yetkili servis noktasına ulaştık. Son olarak Danfoss pompa ile dünyanın en sessiz çalışan su yapıcısı AquaPrime Silence 200 ve 400’ü ürettik. Genç ve dinamik ekibimizle her geçen gün büyüyerek ve servis ağımızı genişleterek, AquaPrime su yapıcılarının üretimine hızla devam etmekteyiz.


www.aquaprime.com.tr

U-DEK ®

High Quality PE/EVA Marine Decking U-DEK ® mükemmel görünümü ve yüksek beğeni performansı ile motor yatlardan yelkenli teknelere, sürat teknelerinden, rib botlara ve tüm özel üretim teknelerde kullanılabilen güverte kaplama uygulamasıdır. Kapalı gözenek PE/ EVA’ dan üretilmekte olup; her koşulda yüksek rahatlık ve mükemmel tutuş sağlar. Dayanıklı ve bakım gerektirmeyen yapısıyla tamamen deniz koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır. Suyu emmeyen yapısı ve kaymaz yüzeyi sayesinde kullanıcılarından yüksek beğeni almaktadır. Her tekneden dijital 3D cihaz ile profesyonelce alınan ölçüler cad tabanlı programlarda çizilip; kullanıcı onayına sunulur. Kullanıcının talebi ve zevkleri göz önünde bulundurularak istenildiği şekilde tasarlanan çizimlere, tekne adı veya logo eklenebilmektedir. 20’ ye yakın renk ile her tarz deniz aracına uyum sağlar Kcn Marin’in Türkiye distribütörlüğünü yaptığı U-DEK ürünleri küresel bir PE/EVA üreticisi olan Yeni Zelanda merkezli Ultralon grubu tarafından amacına en uygun şekilde yüksek teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Sıkı bir şekilde kontrol edilen üretim süreçleri, dikkatli hammadde seçimi, üst düzey teknik uzmanlık ve en son teknoloji ve ekipman kullanımı ile kullanıcılara ürün kalitesi ve güvenilirlik sunmamızı sağlar.


www.u-dek.com.tr

KMH Rigging

KMH Rigging’ i sektörde farklı kılan en önemli özelliği araştırma ve yeniliğe açık bir denizcilik kültürüne sahip olması. KMH bünyesindeki ekip üyelerinin yelkencilik geçmişleri ve spora olan bütünsel yaklaşımları yelkenli dinamiklerine dair benzersiz bir bakış açısı ve iç görü kazandırıyor. Ele aldığı her projede detaylı hesaplamalar, zemin etüdleri ve yoğun analizler yaparak sağlam, estetikten taviz vermeyen, akılda kalıcı çözümler ile tekne ihtiyaçlarını halat işçiliği, tekne donatım işlemleri, arma bakım ve kontrolü) karşılıyor. Denizcilik sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan KMH Rigging, 2016 yılında halat, arma, ve donanım işleri ile marin sektöründeki faaliyetlerine başladı. 2019 yılında elde ettiği tüm birikimleri bir üst noktaya taşımak gayesiyle konusunda uzman kişiler ve çözüm ortakları ile birleşerek ekibini genişletti, aynı zamanda marka tescilini alarak büyümeye devam etti. Firma, deneyimli kadrosu ve güncel vizyonuyla teknedeki herhangi bir donanım ihtiyaç olduğunda onlarca marka ve binlerce ürün arasından, doğru ürüne erişim sağlıyor; özel renk, çap ve uzunluk seçenekleri ile aradığınız tüm halatları size sunuyor.


kmh.com.tr

Quantum Sails


www.quantumsails.com

Bodrum Amerikan Hastanesi

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısı altında yer alan Bodrum Amerikan Hastanesi, bilgi birikimi ve tecrübesiyle en güncel teknolojileri bir araya getirerek, kalite odaklı sağlık hizmeti sunuyor. Amerikan Hastanesi’nin yatırımlarını ilk kez İstanbul dışına taşımasıyla 2019 yılında açtığı Bodrum Amerikan Hastanesi, bütünlük, içerik ve iç tasarım olarak Amerikan Hastanesi’nin bir replikası. Deneyimli doktor kadrosu ve hasta bakım kalitesiyle İstanbul Amerikan Hastanesi’nin güneydeki uydusu olan Bodrum Amerikan Hastanesi, tarih içinde hizmet veriyor. İyileştirme ve yenileme çalışmaları sırasında ortaya çıkan Geç Roma Dönemi’ne (MS 400-500) ait tarihi kalıntıların hastanede sergilenmesi için her kalıntı üzerinde titizlikle çalışıldı. Tarihi kalıntılar, zemin seviyesinin altında, üzeri camla kapatılarak ve altı ayrı havuz şeklinde düzenlenerek sergi alanı haline getirildi. Bodrum Amerikan Hastanesi, restorasyon çalışmaları sonunda “Müze Hastane” unvanıyla, sağlık sektörüyle beraber kültür-sanat alanında da bir ilke imza attı. Hastalarıyla şeffaf iletişim kuran, güvenli ve kaliteli hasta bakım ve tedavisi sağlayan, sistemlerini sorgulayan ve geliştiren Bodrum Amerikan Hastanesi, sağlık sektöründeki lider pozisyonunu uluslararası kalite sertifikalarıyla destekliyor. Bodrum Amerikan Hastanesi, alanındaki tüm yenilik ve teknolojileri yakından takip ederek, bu hizmetleri en hızlı ve güvenilir biçimde hastalarının hizmetine sunmak için çalışıyor.


www.amerikanhastanesi.org/bodrum-amerikan-hastanesi

Haute Boards

Türkiye'nin ilk ve tek stand up paddle (SUP)-kürek sörfü markası olan Haute Boards, ispatlanmış kalitesini ve yenilikçi çizgisini her gün biraz daha ileriye taşıyor. Bu keyifli su sporuna başlamak ve hemen keyfine varmak için gerekli olan tüm ekipmanı bulabileceğiniz Haute Boards artık D-Marin Turgutreis’teki showroom’uyla hizmet veriyor. Bodrum’a yolunuz düştüğünde Haute Boards’un en güzel ürünlerini ve Türkiye’de bir ilk olan şişme windSUP modelini yakından incelemek üzere showroom’a bekleniyorsunuz. It’s time to stand up!


www.hauteboards.com

Sail Makers


www.uksailmakers.com.tr

Transmed

1946 yılında Lübnan’da kurulan Transmed, zaman içerisinde Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük hızlı tüketim ürünlerinin dağıtım şirketi olmayı başardı. 1975 yılında Birleşik Arap Emirlikleri ve 1977’de Ürdün’de faaliyete geçti. Afrika’ya 2000’li yıllarda açılan Lübnan merkezli şirket; Senegal, Fildişi Sahili, Nijerya ve Gana gibi ülkelere de yayıldı. Son olarak 2018 yılının haziran ayında dünyanın önde gelen gurme markalarının Türkiye temsilcisi olan Demak Gıda’yı bünyesine katarak faaliyetlerine devam ediyor. İthal ettiği her markanın uluslararası imajını göz önünde bulundurarak satış stratejileri geliştiren Transmed Türkiye, müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden her yıl portföyüne eklenen yeni markalar ve kendi yarattığı özel markalarla büyümeyi sürdürüyor.


Yelken Sepeti


www.yelkensepeti.com

Emek Ajans

Markalara yalnızca bilinirlik değil, hedef kitleleri ile arasında güçlü bir bağ kurmayı vadeden Emek Ajans, 50 yılı aşan deneyimiyle, sektörde bütünsel iletişimin tek bir merkezden sağlanması nedeniyle Türkiye’nin nadir yerli firmaları arasında yer alıyor. Kreatif, medya planlama, PR, dijital iletişim, sosyal medya faaliyetleri, gerilla uygulamaları gibi 360 derece bütünleşik alanlarda pazarlama fikirlerini paylaşırken, en güçlü yanlarından biri olan etkinlik yönetimi organizasyonları ile firmaların özel toplantı, buluşma, kutlama, ödül töreni, yarışma, konser gibi etkinliklerinde fark yaratabiliyor. Ağırlıklı olarak otomotiv, turizm, teknoloji, gıda, sağlık, eğlence gibi birbirinden farklı sektörlere çözüm üretebilirken aynı zamanda rekabet koşullarını iyi özümsemesi nedeniyle, firmaların hedef kitlelerine ulaşmayı da pratik yollardan elde edebiliyor. Reklamcılığa 1967 yılında radyo reklamcılığı ile adım atan Emek Ajans, bu anlamlı yapısı ile aile geleneğini devam ettirerek günümüzün reklamcılık araçlarına hâkim deneyimli kadrosu, akademik geçmişleri de reklamcılık olan yönetici ekibiyle küreselde ve yerelde faaliyet gösteren müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.


www.emekajans.com
Emek Ajans Instagram

NAVİGA

Tekne, yelken ve deniz kültürü dergisi Naviga, yayın hayatına başladığı 2003 yılının eylül ayından beri 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları'nı düzenlemeyi sürdürüyor. Suadiye Yacht Kulübü çatısı altında start alan organizasyon, 13 yatın katıldığı o günlerden bugünlere büyüyerek İstanbul parkurunun en çok katılımlı ve en çok ödül veren mücadelesi oldu. Naviga Dergisi gerek kitapları, gerek gazetesi ve internet siteleriyle amatör denizcinin, yelkencinin, sportif balıkçının, yarışçının, 7'den 70'e denize gönül veren herkesin takip ettiği tek yayın olma özelliği ile sektörün nabzını tutmayı sürdürüyor.
www.navigamagazin.com
www.naviga.tv
www.facebook/NavigaMagazin