2018 Haberler

CNN Turk Web

Forbes

Günaydın Web

Hürriyet

TurkSail Web

2017 Haberler

'Cup'ışalım mı?  2017 değerlendirmesi

Sabah Gazetesi

TurkSail

Trio Official Instagram

Forbes

2016 Haberler

Naviga

Forbes

Turksail

Hürriyet

2015 Haberler

2014 Haberler

Kalbe iyi gelen parti
 

‘Cup’ışalım mı? tarihinin en görkemli organizasyonu sağanak yağışa rağmen sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. Alvimedica’nın ev sahipliğinde Sortie’deki parti, aylar süren Boğaz izni tartışmalarına, rüzgâr olacak mı gerginliğine, hazırlık koşuşturmacasına, iki günlük ‘cup’ışmaya ve de TAYK Trofesi’ne son noktayı koydu. Yarışta emeği geçenler ve sezon boyu ertelenen yarışlar ile ödül törenlerinden sonra parkura çıkanlar böylesi kutlamayı hak etmişti doğrusu.

 

Alvimedica 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları Dergisi Ekim sayısında Naviga'da
 

Alvimedica 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları'nın en heyecanlı anları, nefes kesen fotoğrafları, kazananların görüşleri, sponsorların yorumları, Hasan Onuker'İn kaleminden yarış değerlendirmesi, ödül listesi, kahvaltıdan, skipper toplantısından ve ödül töreninden fotoğraflarıyla bu dergide. Üstelik Naviga ekim sayısıyla ücretsiz.

Boğaz’da ‘cup’ıştık

 

Alvimedica sponsorluğunda, bu yıl 11’inci kez her şeye rağmen yapılan ‘Cup’ışalım mı? Yat Yarışları, 13 Eylül'de Boğaziçi, 14 Eylül'de şamandıra yarışlarıyla koşuldu. Üç yarış da birbirinden güzel idare edildi. İki günün sonunda IRC 1-2 sınıfları arası düzeltilmiş zamana göre yapılan puanlama sonucunda Garanti Sailing Fenerbahçe 1, IRC 3-4 sınıfları arasında düzeltilmiş zamana göre yapılan puanlama sonucunda Güneş Sigorta-Falcon birinci oldu.