2019

2018 

'Cup’ışalım mı? Teaser 2018
Geçen yazın hatırası, gelecek yılın hayali 

2017

'Cup’ışalım mı? Günleri Teaser 2017
'Cup’ıldık rüzgârına

2016

'Cup’ışalım mı? Günleri Teaser 2016
Festival tadında 'Cup’ışma 2016

2015 Tanıtım Videoları

2014

 1. Gün

 2. Gün

 Sony'nin objektifinden 'Cup'ışalım mı?

2012

1. gün

10. yaşını kutlayan 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları'nın 1. gününden heyecan verici görüntüler...

2. gün

10. yaşını kutlayan 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları'nın 2. günü sert rüzgarın etkisiyle zorlu geçti.

Teaser

23-24 Haziran'da yapılan 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları'nın teaser'ı

Video klip

iki günlük yarış görüntülerinden oluşan video klibimizin It's My Life (Bon Jovi) şarkısıyla birlikte izlenilmesi önerilir!

2011

Yarış özel

'Cup'ışalım mı? 2011'e damga vuran ikinci günkü yarışın lezzeti oldu. Komite öyle güzel bir parkur kurdu ki bu heyecan hepimizde 'cup' çarpıntısı yaptı.

Yarışçı gözüyle

'Cup'ışalım mı? yarış sabahları Kalamış Setur Marina'da verdiği kahvaltı ile etkili bir iletişim ortamı oluşturuyor, bu esnada sponsorların yarış ekipleri ile temas kurmaları sağlanıyor. Ayrıca teknelere verdiğimiz kumanyaların, hediyelerin, eğlenceli ve bol ödüllü kupa gecesinin, yarış camiasında özel bir yeri var.

Sponsor gözüyle

Ülkemizin en popüler yat yarışları olarak adını liste başına yazdıran 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları, sponsor görüşleri. 'Cup'ışalım mı? alt sponsorlukları ile tekne sahiplerinin ve ekip elemanlarının değişik ihtiyaçlarına cevap verecek, onları kapışmak için motive edecek, birbirinden ilginç ödüllere sahip tek yarış.

'Cup'ışalım mı? Parti

'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları 25 - 26 Haziran'da Anadolu yakası sakinlerine ve yarış severlere heyecan dolu anlar yaşattı. Dereceye girenler, 29 Haziran Çarşamba günü İstanbul Yelken Kulübü'nde düzenlenen partide ödüllerini aldı. Parti gecesi, sürpriz isimler sahnede performanslarıyla göz doldururken şampiyon ekipler hem kupalarına hem de ödüllerine kavuştu.

Video klip

iki günlük yarış görüntülerinden oluşan video klibimizin On The Floor (Jennifer Lopez feat. Pitbull) şarkısıyla birlikte izlenilmesi önerilir!

 

Tanıtım filmi

Anadolu Yakası'nda, Caddebostan sahil yoluna paralel ve kıyıya çok yakın bir rotada, yelkenli yatların birbiriyle kıyasıya 'kapışması', artık bir yarışklasiği olarak kabul ediliyor. 'Cup'ışalım mı?' beğenilen rotasının yanısıra ortaya koyduğu yeniliklerle de göz dolduruyor.İstanbul parkurunun en kalabalık filosunun 'Cup'ışmasının tanıtım filmi.

2010

'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları 2010

70 tekne kayıt yaptırdı ve iki günde üç yarış gerçekleştirildi. Yelkenle yarışmak, yarışırken eğlenmek, eğlenirken kazanmak, kazandıktan sonra yeniden eğlenmek... Unutulmaz anlara birlikte alkış tutmak... Hepsi ve daha fazlası, sekiz yıldır tescilli 'Cup'ışalım mı?' etiketi altında sadece burada yaşanıyor.

Video klip

Video klibimizin I Gotta Feeling (Black Eyed Peas) şarkısıyla birlikte izlenilmesi önerilir!

Sponsor gözüyle

'2010 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları'na sponsor olan markalar, organizasyonu ve mücadeleyi nasıl değerlendirdi?

'Cup'ışalım mı? 2010 Parti

'Cup'ışalım mı? Parti'de Göksel sahnedeydi. Sunumu Gani Müjde yaptı. Ekranda önce NavigaTV kameralarından çıkan görüntüler yer aldı sonra derginin objektifinden çıkan yüzlerce fotoğraf, yarışı yeniden yaşattı davetlilere.

 

Foto klip

Foto klibimizin Can't Stop (Red Hot Chili Peppers) şarkısıyla birlikte izlenilmesi önerilir!

'Cup'ışalım mı? NTV'de

70 teknenin mücadele ettiği Yapı Kredi Private Banking 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları 2010 NTV ekranında.

'Cup'ışalım mı? 2010 Teaser

Yarışa hazır mısınız?

2009

'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları 2009

En iyi yarış parkurundan, en çok gazetecinin takip ettiği yarış serisinden, en görkemli ödül töreninden ve en çok ödül dağıtan yarış olma özeliğinden vazgeçmeden yola devam ettik. İki gün süren yarışlarımıza cup'ışmak üzere 75 tekne kayıt taptırdı.

Tanıtım filmi

2009 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları tanıtım filmi.

Video klip

Video klibimizin Beggin' (Madcon) şarkısıyla birlikte izlenilmesi önerilir!